22-23-24 Ocak tarihlerinde Kültür Kongre Merkezinde bu sene ilk defa gerçekleştireceğimiz IEEE ODTÜ Hackathon’unda farklı bir hackathon ekosistemi kurarak yazılımcılara ve girişimcilere etkinlik süresince yeni fikirler aşılamak, bunun yanında kısa workshop, sunum ve oyunlar düzenleyerek aynı anda eğlendirmeyi ve motivasyonlarını artırmayı amaçlıyoruz…

Ekibinizi toplayın, mentorlarımızın desteğiyle ana sponsorumuzun belirlediği konuya uygun 48 saat içinde en iyi projeyi geliştirin, IEEE ODTÜ ev sahipliğinde birbirinden özel ödülleri kazanın!

48 saat boyunca yemek-içecek ve konaklamanız bizden kod yazarak diğer takımlar ile yarışmak sizden 

2018 IEEE ODTÜ Hackathon’u

22-24 Ocak 2018 tarihleri arasında ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan hackathon’da sizi büyük süprizler bekliyor. 3 Gün sürecek etkinlikte katılacak olan yazılımcılara ve girişimcilere yeni fikirler aşılamayı hedefliyoruz. Bunun yanında hackathon süresi boyunca farklı sunum ve oyunlar ile motivasyonlarını arttırmayı amaçlamaktayız.

Ekibinizi toplayın, projenizde kullanacağınız teknolojiyi seçin, mentorlarımızın desteğiyle ana sponsorumuzun belirlediği konuya uygun 48 saat içinde en iyi projeyi geliştirin, IEEE ODTÜ ev sahipliğinde birbirinden özel ödülleri kazanın!

Etkinlik Programı
22 Ocak
14.00 – Kayıt Alımı
15.00 – Açılış Konuşmaları
– Adil ORAN
– Hanzade SARIÇİÇEK
16.00 – Ana Sponsor – “Garanti”
23 Ocak
15.00 – “Hour of Code”
19.00 – Sunum Eğitimi – Ömer KARAPINAR
24 Ocak
13.00 – Hackathon Sunumları
14.30 – ‘CESARET’ temalı girişimci sunumları
16.00 – Ödül Töreni

Etkinlik hakkında bilgi ve kayıt için : Bilgi ve Kayıt Linki