Uludağ Üniversitesi Girişimcilik Atölyesi, düzenlediği Sosyal Medya Yaz Kampı ile yerli bir sosyal medya platformunun geliştirilmesine önayak olmak istiyor!

Sosyal Medya Yaz Kampı 1 Temmuz 22 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek.

Etkinliğin odak noktası, bir sosyal medya ağı fikrinin hayata geçirilmesi. Dolayısıyla katılımcılar, öncelikle bir sosyal medya ağı fikri belirleyip, bunu çeşitli iş planları ve iş modelleriyle destekleyip, nasıl hayata geçirebileceklerini tartışacaklar.

Ardından katılımcıların alanları ile ilgili olarak gruplara ayrılacağı etkinlikte Photoshop, HTML, CSS gibi web tasarım eğitimlerinin yanı sıra ASP.NET, C# ve Javascript gibi programlama dillerinin eğitimi de verilecek. Bunun yanında Stratejik Planlama, Pazarlama, Marka Yönetimi ve Kurumsallaşma da verilecek eğitim başlıklarından birkaçı. Etkinliğe temel yazılım bilgisi olan kişilerin yanı sıra, yönetim alanında kendini geliştiren kişiler de katılabilir.

Yukarıda gün gün, ayrıntılı eğitim içeriğini görebilirsiniz.

Etkinliğe katılım tamamen ÜCRETSİZDİR.Konaklama, yemek ve eğitimlerin hepsi karşılanıyor. Sen de fikirlerini hayata geçirmek istiyorsan ve CV ‘ne katkıda bulunmak istiyorsan aşağıdaki linkten başvurabilirsin:

Kayıt için buraya tıklayınız.