25 Temmuz Salı günü saat 19:00’da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups, ücretsiz olarak SEO ve dijital pazarlama konusuna ilgi duyan katılımcıları bir araya getirmeye devam ediyor.

Sektörün gelişimine katkı sağlamak için SEO ve dijital pazarlama danışmanlığı alanında hizmet sağlayan Zeo’nun İstanbul ofisi tarafından düzenlenen etkinlik; katılımcılarına hem çevre, hem de kişisel gelişim vaat ediyor.

Temmuz ayı kafe toplantısında, ilk konuşmacımız Zeo’da Komünite Yöneticisi olarak görevini sürdüren Zeynep Uğursoy olacak, “Youtube Video Optimizasyonu” konusuna değinecek.

45 dakikalık iki farklı oturumun olacağı etkinliğimizin ikinci oturumunda ise, Enerjisa’da Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak görevini sürdüren Ceylan Parlakay Özdemir, “Dijital Pazarlamada Nesnelerin İnterneti” konulu sunumuyla bizlerle olacak.

Etkinlik programı:

18:30 – 19:00 – Networking & Tanışma
19:00 – 19:45 – Youtube Video Optimizasyonu – Zeynep Uğursoy
19:45 – 20:00 – Kahve Arası
20:00 – 20:45 – Dijital Pazarlamada Nesnelerin İnterneti – Ceylan Parlakay Özdemir

Etkinlik kapasitesinin 200 kişilik olması sebebiyle, biletler Eventbrite üzerinde sınırlı sayıda sunulacaktır. Tüm katılımcıların Eventbrite uygulamasındaki doğrulama mesajını katılım esnasında göstermeleri rica edilecektir.

Eventrbrite linki ve kayıt için:Kayıt Linki