Django Girls İstanbul 17 Aralık etkinliğine başvurun!

Başvurular 10 Kasım ile 29 Kasım 2016 tarihleri arasında açık olacaktır.

  • Etkinlik Tasarım Atölyesi Kadıköy’de olacak, sabah 09:00’dan akşam 18:00’e kadar sürecek.
  • Etkinliğe gelirken daha önce programlama bilginizin olmasına gerek yok, başlangıç seviyesinde olacak.
  • Katılımcıların gelirken yanlarında dizüstü bilgisayarlarını getirmesi gerekiyor.
  • Etkinliğe il dışından da başvuru yapabilirsiniz. Sponsor çalışmaları ile katılımcıların birkaçının seyahat ve konaklama masrafları karşılanmaya çalışılacak.
  • Etkinlikte ücretsiz olarak yemek ve atıştırmalıklar olacak.

Seçilebilmek için size birkaç tüyo verelim.

Her şeyden önce kendinizi olabildiğince fazla tanıtın! Sizi seçmemiz için bize bir sebep verin. Uzun süredir programlama öğrenmek istiyordunuz ama bir türlü fırsatınız mı olmadı? Bunu bize yazın. Okuduğunuz bölümden mi memnun değilsiniz? Programcılığın sizin için alternatif bir iş olabileceğini mi düşünüyorsunuz ve denemek mi istiyorsunuz? Bize anlatın. Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okuyorsunuz ama yapacağınızdan emin olamıyorsunuz, gelip bilginizi mi arttırmak istiyorsunuz? Yazın bize.

Diğer önem verdiğimiz başka bir konu da buradaki tecrübenizle etkinliklerimize nasıl bir yarar sağlayabileceğiniz.

Django Girls’ü tamamen gönüllü bir ekiple yapıyoruz. Bu etkinliklerin devamı için de bu gönüllüler ordusunun büyümesine ihtiyacımız var. Ne yapabilirsiniz? Bir yazılım etkinliğinde Django Girls standında durup etkinliklerimizi anlatabilirsiniz başka bir şehirde Django Girls organizasyonu yapabilirsiniz, sponsor bulmaya yardımcı olmak olabilirsiniz. Bizimle beraber bu topluluğu büyütmeye istekli iseniz bunu yazın.

Başvuru için buraya tıklayarak formu doldurunuz.