20 Ağustos ile 26 Ağustos tarihleri arasında 6 gün sürecek kamp programını aşağıda gün gün görüntüleyebilirsiniz. Listelerde belirtilen Hackathon ve Ideathon’lar gün boyu / birden fazla gün süren etkinliklerdir.


HacknBreak Nedir?

#HacknBreak, yeni ve geleceğin teknoloji konularına odaklı insanları ve kurumları buluşturan Türkiye’nin ilk açık inovasyon kampıdır.

HacknBreak, binlerce yıl öncesinde olduğu gibi, Ege’de zeytin ağaçları ve yavaş akan zaman içinde, “yeniden” dünyaya yön verecek fikirler yaratmayı hedeflemektedir.

HacknBreak, farklı disiplinlerdeki geliştirici ve girişimci topluluklarının en üretken, en zeki insanlarını aynı mekanda ve ortak bir hedef için zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla kurgulanmıştır.

Etkinlik süresince, hackathonlar, ideathonlar, StartupTalks, workshoplar, mentorluk seansları ve sosyal etkinlikler gerçekleştirilecektir.

Etkinlik, hackathon ve ideathon sonuçlarının açıklanacağı, ödüllerin verileceği, teknoloji ve yüksek teknoloji başlıklarında konuşmaların yapılacağı bir konferansla sonuçlandırılacaktır.

Katılımcı olmak, kamp süresince etkinlik düzenlemek istiyorsanız katılım formunu doldurabilirsiniz.

HacknBreak’e Katılımcı olarak katılıp ister Kamp ister Öğrenci Yurtların’da ister İyte Yaşam merkezinde konaklayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi,bu senenin programı ve kayıt için buraya tıklayabilirsiniz:Site Linki